Professorat

Departament d’Anglès

  • Maite Rabanal
  • Joana Bauzà
  • Emma Pintó
  • Noelia Parra
  • Pilar Serra
  • Margalida Massanet
  • Coloma Ballester

Departament de Biologia i Geologia

  • Margalida Tur Rosselló
  • Catibel Martí Pons
  • Antoni Martínez Mateu
  • Miriam Vaquer Arjonilla

Departament de Cultura Clàssica

  • Joan Mut Arbos

Departament de Dibuix

  • Omar Alvarez Perez
  • Adolfo Ventayol Monreal

Departament d’Economia

  • Natividad Doblas Gomez
  • Carles Vich Ramirez

Departament d’Educació Física

  • Antonia Maria Francia Crespi
  • Lluís Matas Garau
  • Guillermo Nadal Gelabert

Departament de Filosofia

  • Pere Joan Riera Jaume
  • Catalina Aparicio

Departament de Física i Química

  • Josep Bernabeu
  • Alicia López Bellan
  • Maria de Lluc Canyelles

Departament de Francès

  • Cati Sans Cortés

Departament de Ciències Socials

  • Antònia Mestre Barceló
  • Neus Vera Ginard
  • Maria del Mar Massutí
  • Clara Cassanyes Garcia
  • Catalina Llabrés Socias

Departament d’Informàtica

  • Alberto Soto Fernandez
  • Benjamín Pallarés Cucala
  • Bartomeu Vives Sanso
  • Elvis Balle Ferrer
  • Josep Salord Gomila
  • Emilio Valdivia Matarín
  • Aina Fonolleras Villegas
  • Toni de Andrés Mascaró
  • Teresa Sanchez Cazorla

Departament de Llengua Castellana I Literatura

  • Maria Teresa Femenias Heredia
  • Miquel Angel Mas Lloret
  • Josep Joan March
  • Helena Tur Planells

Departament de Llengua I Literatura Catalanes

  • Aina Gaya Bosch
  • Catalina Caldentey Ramos
  • Maria Antònia Planas Nadal
  • Teodora Llorens Lopez
  • Margalida Fontanet Colom
  • Laura Sastre Barros

Departament de Matemàtiques

  • Lourdes Candela Terrasa
  • Xisca Gaya Caldentey
  • Juanjo Marín Gonzalez
  • Carlos Andrés Ribas
  • Magdalena Jaume

Departament de Música

  • Victor Manuel Revert Domenech

Departament de Orientació Educativa

  • Tomeu Vicens Pons
  • Joan Cerdà Such
  • Francisca Crespi Guasp
  • Santiaga Sanchez Rodriguez
  • Catalina Llabrés
  • Daniel Díaz
  • Susana Martinez Sanchezderojas
  • Francisca Gayà

Departament de Religió

  • Santiago López Ayala

Departament de Tecnologia

  • Maria Antonia Jover Oliver
  • Ana Mut Signes
  • Tomeu Vicens Pons
  • Alfredo García