Departament d’Anglès

  • Maite Rabanal mrabanal@iesemilidarder.com
  • Joana Bauzà jbauza@iesemilidarder.com
  • Emma Pintó epinto@iesemilidarder.com
  • Noelia Parra nparra@iesemilidarder.com
  • Maria Capó mcapog@iesemilidarder.com
  • Fran Muñoz fmunoz@iesemilidarder.com
  • Ma. Pilar Ibañez mibanez@iesemilidarder.com
  • Monica Caballe (Alemany) mcaballe@iesemilidarder.com

Departament de Biologia i Geologia

  • Margalida Tur Rosselló mtur@iesemilidarder.com
  • Antoni Martínez Mateu amartinez@iesemilidarder.com
  • Miriam Vaquer Arjonilla mvaquer@iesemilidarder.com
  • Miquel Vallori mvallori@iesemilidarder.com

Departament de Cultura Clàssica

  • Joan Mut Arbos jmut@iesemilidarder.com

Departament de Dibuix

  • Omar Alvarez Perez oalvarez@iesemilidarder.com
  • Adolfo Ventayol Monreal aventayol@iesemilidarder.com

Departament d’Economia

  • Natividad Doblas Gomez ndoblas@iesemilidarder.com
  • Carles Vich Ramirez cvich@iesemilidarder.com

Departament d’Educació Física

  • Antonia Maria Francia Crespi afrancia@iesemilidarder.com
  • Lluís Matas Garau lmatas@iesemilidarder.com
  • Guillermo Nadal Gelabert gnadal@iesemilidarder.com

Departament de Filosofia

  • Pere Joan Riera Jaume priera@iesemilidarder.com
  • Catalina Aparicio caparicio@iesemilidarder.com

Departament de Física i Química

  • Jaime Bestard jbestard@iesemilidarder.com
  • Susana Boyero sboyero@iesemilidarder.com
  • Joana Maria Alomar

Departament de Francès

  • Cati Sans Cortés csans@iesemilidarder.com

Departament de Ciències Socials

  • Antònia Mestre Barceló amestre@iesemilidarder.com
  • Neus Vera Ginard nvera@iesemilidarder.com
  • Caterina Belenguer cbelenguer@iesemilidarder.com
  • Catalina Llabrés Socias cllabres@iesemilidarder.com
  • Tomeu Salvà tsalva@iesemilidarder.com

Departament d’Informàtica

  • Alberto Soto Fernandez asoto@iesemilidarder.com
  • Benjamín Pallarés Cucala bpallares@iesemilidarder.com
  • Bartomeu Vives Sanso bvives@iesemilidarder.com
  • Elvis Balle Ferrer eballe@iesemilidarder.com
  • Emilio Valdivia Matarín evaldivia@iesemilidarder.com
  • Aina Fonolleras Villegas afonolleres@iesemilidarder.com
  • Daniel Gregory Ferrer Haueter dferrer@iesemilidarder.com
  • Teresa Sanchez Cazorla tsanchez@iesemilidarder.com
  • Jaume Bergas jbergas@iesemilidarder.com

Departament de Llengua Castellana I Literatura

  • Maria Teresa Femenias Heredia mfemenias@iesemilidarder.com
  • Miquel Angel Mas Lloret mmas@iesemilidarder.com
  • Josep Joan March jmarch@iesemilidarder.com
  • Helena Tur Planells htur@iesemilidarder.com

Departament de Llengua I Literatura Catalanes

  • Aina Gaya Bosch agaya@iesemilidarder.com
  • Catalina Caldentey Ramos ccaldentey@iesemilidarder.com
  • Maria Antònia Planas Nadal mplanas@iesemilidarder.com
  • Teodora Llorens Lopez tllorens@iesemilidarder.com
  • Laura Sastre Barros lsastre@iesemilidarder.com

Departament de Matemàtiques

  • Lourdes Candela Terrasa lcandela@iesemilidarder.com
  • Juanjo Marín Gonzalez jmarin@iesemilidarder.com
  • Carlos Andrés Ribas candres@iesemilidarder.com
  • Magdalena Jaume mjaume@iesemilidarder.com
  • Jesus Martinez jmartinez@iesemilidarder.com
  • Xavi Castello xcastello@iesemilidarder.com

Departament de Música

  • Victor Manuel Revert Domenech vrevert@iesemilidarder.com

Departament de Orientació Educativa

  • Tomeu Vicens Pons tvicens@iesemilidarder.com
  • Francisca Crespi Guasp fcrespi@@iesemilidarder.com
  • Santiaga Sanchez Rodriguez ssanchez@iesemilidarder.com
  • Susana Martinez Sanchezderojas smartinez@iesemilidarder.com
  • Carmen Ortega mortega@iesemilidarder.com
  • Francisco Rueda frueda@iesemilidarder.com
  • Gabriel Mateu gmateu@iesemilidarder.com
  • Carmen Fauli mfauli@iesemilidarder.com

Departament de Religió

  • Santiago López Ayala slopez@iesemilidarder.com

Departament de Tecnologia

  • Maria Antonia Jover Oliver mjover@iesemilidarder.com
  • Ana Mut Signes amut@iesemilidarder.com
  • Pau Sanchez psanchez@iesemilidarder.com